Evden Eve Taşımacılık

Bursa HUZUR EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız, gerçekleştireceği evden eve taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Ofis, Fabrika ve Şehir içi Evden Eve Taşımacılık

Ofis, fabrika ve Bursa Şehir içi evden eve taşımacılık.

Kurumsal Taşımacılık

Bursa HUZUR EVDEN EVE NAKLİYAT, şehirlerarası taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarındandır. Firma olarak haftanın her günü 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Profesyonelliğin getirdiği özgüven ile güven içinde taşınmanız için çalışıyoruz.

Önce Kalite

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hakkımızda 

Bursa HUZUR EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin ve Bursa’nın  önde gelen firmalarından biriyiz. Nakliye sektöründe 20 yıldır hizmet vermektedir. Aldığımız her taşımacılık işinde profesyonel hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, nakliye araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve güvenilir kadromuz ile Türkiye’nin her şehrinden her şehrine evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat ve kurumsal nakliyat  hizmetleri vermekteyiz. Kalite Politikamız müşteri memnuniyeti, zamanında ve doğru hizmet, hizmet devamlılığı sağlamak için ekonomik fiyat politikası uygulamaktır. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel ilkemizdir.

İletişim: 

+90 532 5666805